مرکز مطالعه کوهورت آینده نگر سلامت شهرکرد
۱۴۰۲/۱/۱
گزارشات مطالعه کوهورت پرشین شهرکرد
مطالعه همگروهی آینده نگر سلامت و بیماری های غیرواگیر استان چهارمحال و بختیاری (پرشین کوهورت شهرکرد):
با آنکه هنوز زود است که مقالات کوهورت به چاپ برسند، ما امیدواریم در آینده دوباره سراغ ما بیایید تا از یافته های کوهورت شهرکرد باخبر شوید! (البته اطلاع از دستاوردهای مطالعه مفید است). تا کنون بیش از 80 پایان نامه و طرح تحقیقاتی در بستر دیتای این مطالعه اجرا شده و بیش از 20 مقاله را منتشر کرده است. مقاله پروفایل و یافته های اولیه کوهورت پرشین شهرکرد را از اینجا دانلود نمائید.
مقاله پروفایل ساب کوهورت لیست طرح هایی که از داده های مطالعه کوهورت شهرکرد استفاده کرده است.
کتاب تجربه راه اندازی مطالعه کوهورت پرشین و گزارش فاز ثبت نام و نتایج اولیه، طرح ها و مقالات و گزارش کامل مطالعه کوهورت پرشین شهرکرد تا پایان سال 1399 از اینجا قابل دانلود است. (نامه تائید گزارش و ارسال آن به معاونت تحقیقات و فناوری وزارت متبوع)
خلاصه گزارش مذکور و اطلاع از سیمای اپیدمیولوژی بیماری های شایع غیرواگیر و عوامل خطر انها در استان چهارمحال و بختیاری که در مجله بین المللی بهداشت عمومی داوری و چاپ شده را از اینجا دانلود نمائید. نامه ارسال گزارش کمی و کیفی و فراخوان استفاده از کوهورت در سطح دانشگاه را از اینجا دانلود نمائید.
توسعه تحقیقات بالینی در جهت ارتقای سلامت جامعه چشم انداز ماست. فایل اثرگذاری نتایج مطالعه بر تصمیم گیری های مدیران نظام سلامت استان و ترجمان دانش مطالعه کوهورت شهرکرد را از اینجا دانلود نمائید. (نامه ابلاغ)
از کلیه پژوهشگران علاقمند به نویسندگی مقاله علمی و صاحب ایده، مشتاقانه جهت همکاری و مشارکت، دعوت بعمل می اید. هیچگونه انحصاری برای استفاده از دیتا نیست و با رعایت مقررات پژوهشی اخلاق در پژوهش داده ها در اختیار علاقمندان قرار می گیرد. نمونه فراخوان نیماد برای استفاده از دیتای مطالعه کوهورت شهرکرد را ببینید.
تاریخ به روز رسانی: 1401/10/05
تعداد بازدید: 7807
آدرس : شهركرد،خيابان مولوي، بعد از تقاطع خيابان شهيد رجايي ومولوي، قبل از كوچه 15 مولوي- پلاك 147
كدپستي :8815874119         تلفن :33333460-038
تاریخ بروز رسانی 1402/01/01
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal